Pinterest • ein Katalog unendlich vieler Ideen

Sieh dir diese und weitere Ideen an!

novawood yıllık üretim kapasitesi 14,000 m3 tür.

Başarı da aile olabilmenin gücünü yaşıyoruz.

novawood olarak amacımız, doğanın değerli armağanlarını en doğal haliyle koruyarak kullanımınıza sunmaktır.

Kalite standartlarımız dünya çapındaki norm ve standartlara göre belirlenir. Sektörünün en üst seviyesindeki kalitemizin standardını korumak için teknolojik altyapımıza sürekli olarak yatırım yaparız.

Sarmaj Company

Visiting NOVAWOOD’s Factory

Sürekli aynı standartta ürün verebilmek kalitemizin en önemli göstergelerinden biridir. ‘‘Sürdürülebilirlik’’, ‘‘süreklilik’’, ‘‘uzun ömürlülük’’ şirketimizin ürün anlayışının temelinde yer alır.

Novawood çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyar; sürekli gelişmeyi temel alan bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi dahilinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız

Novawood is a Turkish company, acting in the forestry products sector which does the manufacturing, marketing and sales of products manufactured in its factories in Turkey in accordance with the European norms (DIN EN 335-1/DIN EN 350-1). Novawood is the only company in Turkey which performs the latest developments in wood modification with the International Thermowood Association (ITWA) technology.

novawood 2005 yılında kurulmuştur.

Kalite standartlarımızı korumak bizim için vazgeçilmez bir şirket prensibi.