Erkunde Art Deko Azk, Azk Objekte und noch mehr!

Tapiceri Art-deko AZK

Art-deko AZK. Objekte te linjave te ndryshme te dizenjuara nga Anila Zajmi-Katanolli (tapiceri,perde,pleid,tapet,kolltuk..) Miks materrialesh,(tekstili dhe lekure) autentike, hand-made.

Art-deko AZK Linja e xham te 2013

Interier me objekte te krijuara me dizajn AZK. Carcafe me kolazh( pambuku ), piktura origjinale te printuara( kanvace), separe e xhamte per ndarje ambientesh, rafti me pasqyre, konceptuar nga Anila Zajmi-Katanolli.

Tapiceri, jastike dhe tapet me dizajn AZK Kolazh materialesh me tekniken e qepjes dhe aplikimit me reliev. Objekte autentike funksionale per ambiente te brendeshme.

Objet f"Art AZK Jastik AZK me printim nga grafikat origjinale Anila Zajmi-Katanolli.

Objet d'Art AZK Jastik kolazh me materiale te buta.

Interier nga linja e bute AZK

Obje d'Art AZK Perde AZK. Perde me tekniken e pach-workut ,tekstil.

Pinterest • ein Katalog unendlich vieler Ideen
Search